Alienum phaedrum torquatos nec eu, vistraxiti rtssa periculiser ex, nihil lab teger enim nequm lutpatetendis in mei meis an pericula.

Instagram

Follow Us

ONLINE | AGATA SINIARSKA (PL) & ZRINKA UŽBINEC (HR): NOC BUŘIČEK

Detaily
Datum: 31 října, 2020
Čas: 20.00
Místo: ONLINE
Druh události: Dvě představení a následná domácí Dance Party s DJ JOHANOU online a ŽIVĚ
O akci
NOC BUŘIČEK JE KOMPONOVANÝ VEČER SLOŽENÝ ZE DVOU PŘEDSTAVENÍ PROGRESIVNÍCH EVROPSKÝCH UMĚLKYŇ, PO KTERÉM NÁSLEDUJE DOMÁCÍ DANCE PARTY S DJ JOHANOU – ONLINE A ŽIVĚ!

!!!!AKTUALIZOVANÝ PROGRAM!!!

20:00 | Agata Siniarska (PL): IN THE BEGINNING WAS A COPY: A live guide to bacteria’s superpowers and how to control them

20:30 | Zrinka Užbinec (HR): IMPLODED GOO

21:00 | Setkání a diskuze s umělkyněmi Noci buřiček – s Agatou Siniarskou, Zrinkou Uzbinec, Idou, Kasia  Arou. Setkání moderuje Ewan McLaren.

21:30 | Domácí Dance Party s DJ JOHANOU

Celý program proběhne v angličtině!

—-

Agata Siniarska (PL): BLINDSIGHT PART 2: THE SOFT ACT OF KILLING

Sólová lecture performance pro 50 000 mrtvých buněk, 10 miliard bakterií, 23 litrů vzduchu, 7,8 stupňů Richterovy škály a publikum.

Svět je toxický binec, je ozářený a plný nespravedlnosti. Naším cílem není působit utrpení, destrukci a smrt, ale jenom to, jak žijeme, nakupování spousty věcí a jejich vyhazování, má na ekosystém obrovský dopad. Agata Siniarska je detektiv, který usvědčuje sám sebe i svou tvorbu. Za co se postavit v této “zaprodané době”? 

V anglickém jazyce. 30 min. Kapacita sálu: 50 míst. 

Koncept a interpretace: Agata Siniarska 

Konzultace: Litó Walkey, Sophia New, Ania Nowak, Mateusz Szymanówka 

Speciální poděkování: Eva Meyer-Keller, Julia Rodriguez, Sonia Fernandez Pan, Christian Hackenberger, Franziska Dieterich, Maque Pereyra, Alice Heyward, the audience 

Produced by: SODA HZT Berlin

Představení obsahuje nahotu.

 

 

Zrinka Užbinec (HR): EXPLODED GOO

Tanec tvora, tanec vznikající před očima diváků, inspirovaný koláží a principem omylu. Zpochybnění běžného vnímání tanečnice a jejího těla na jevišti.

Dobře míněné varování: uvidíte hlavu, jak z dálky sleduje svůj vlastní zadek, obrovské břicho, vyčítavý pár maličkých jiskřících očí, odpadlé nehty, kousnutí do rtů vydávajících otravné zvuky, tanec pro imaginární kočku, nebo kopání robotické nohy. Zrinka Užbinec využívá své tančící tělo k opětovnému složení rozmetaných částic do nové choreografické sloučeniny.

Jazykově bezbariérové. 50 min.

Koncept a interpretace: Zrinka Užbinec

Choreografie, scéna, světla: Ida Daniel, Carlos Franke, Katarzyna Kania and Zrinka Užbinec

Zvuk: Aran Kleebaur

Konzultace: Caroline Creutzburg

Speciální poděkování: prof. Bojana Kunst, Martina Ruhsam, BADco., Ivan Hamarić, Andreja Kulunčić, Todor Stoyanov, Anna Tzini a štědří konzultanti  (Rahel Barra, Fabricio Belzoff, Clara Reiner, Gry Tingskog, Bernhard Siebert, Xavier Le Roy).

Představení obsahuje nahotu.

 

 

Sdílení