a

Alienum phaedrum torquatos nec eu, vistraxiti rtssa periculiser ex, nihil lab teger enim nequm lutpatetendis in mei meis an pericula.

Instagram

Follow Us

PŘESUNUTO: AGATA SINIARSKA (PL) & ZRINKA UŽBINEC (HR): NOC BUŘIČEK V PONCI

Detaily
Datum: 21 března, 2020
Čas: 20.00
Místo: PONEC - divadlo pro tanec
Druh události: Dvě představení + festivalová párty
O akci
NOC BUŘIČEK V PONCI JE KOMPONOVANÝ VEČER SLOŽENÝ ZE DVOU PŘEDSTAVENÍ PROGRESIVNÍCH EVROPSKÝCH UMĚLKYŇ A FESTIVALOVÉ PÁRTY POD TAKTOVKOU DJKY JOHANY:

Agata Siniarska (PL): BLINDSIGHT PART 2: THE SOFT ACT OF KILLING

Sólová lecture performance pro 50 000 mrtvých buněk, 10 miliard bakterií, 23 litrů vzduchu, 7,8 stupňů Richterovy škály a publikum.

Svět je toxický binec, je ozářený a plný nespravedlnosti. Naším cílem není působit utrpení, destrukci a smrt, ale jenom to, jak žijeme, nakupování spousty věcí a jejich vyhazování, má na ekosystém obrovský dopad. Agata Siniarska je detektiv, který usvědčuje sám sebe i svou tvorbu. Za co se postavit v této “zaprodané době”? 

V anglickém jazyce. 30 min. Kapacita sálu: 80 míst. 

Koncept a interpretace: Agata Siniarska 

Konzultace: Litó Walkey, Sophia New, Ania Nowak, Mateusz Szymanówka 

Speciální poděkování: Eva Meyer-Keller, Julia Rodriguez, Sonia Fernandez Pan, Christian Hackenberger, Franziska Dieterich, Maque Pereyra, Alice Heyward, the audience 

Produced by: SODA HZT Berlin

Představení obsahuje nahotu.

 

 

Zrinka Užbinec (HR): EXPLODED GOO

Tanec tvora, tanec vznikající před očima diváků, inspirovaný koláží a principem omylu. Zpochybnění běžného vnímání tanečnice a jejího těla na jevišti.

Dobře míněné varování: uvidíte hlavu, jak z dálky sleduje svůj vlastní zadek, obrovské břicho, vyčítavý pár maličkých jiskřících očí, odpadlé nehty, kousnutí do rtů vydávajících otravné zvuky, tanec pro imaginární kočku, nebo kopání robotické nohy. Zrinka Užbinec využívá své tančící tělo k opětovnému složení rozmetaných částic do nové choreografické sloučeniny.

Jazykově bezbariérové. 50 min.

Koncept a interpretace: Zrinka Užbinec

Choreografie, scéna, světla: Ida Daniel, Carlos Franke, Katarzyna Kania and Zrinka Užbinec

Zvuk: Aran Kleebaur

Konzultace: Caroline Creutzburg

Speciální poděkování: prof. Bojana Kunst, Martina Ruhsam, BADco., Ivan Hamarić, Andreja Kulunčić, Todor Stoyanov, Anna Tzini a štědří konzultanti  (Rahel Barra, Fabricio Belzoff, Clara Reiner, Gry Tingskog, Bernhard Siebert, Xavier Le Roy).

Představení obsahuje nahotu.

 

PÁRTY S DJ JOHANA (CZ). 

Dj JOHANA je femme fatale s lidskou tváří. Hudbu vybírá pečlivě podle toho, pro jaké publikum hraje. Když si atmosféra žádá taneční muziku osmdesátek a devadesátek, rozbije to něčím současnějším a je spokojená.

Párty začne hned po představení a bude do půlnoci. 

 

 

VSTUPENKY: plná cena 250 Kč | studenti 150 Kč

       

Sdílení