a

Alienum phaedrum torquatos nec eu, vistraxiti rtssa periculiser ex, nihil lab teger enim nequm lutpatetendis in mei meis an pericula.

Instagram

Follow Us

JURIŠIĆ – MANDIĆ (SI): TOGETHER

Detaily
Datum: 01 listopadu, 2020
Čas: 16.00–22.00
Místo: Divadlo Archa
O akci
Pro politiku nevyřešitelný problém, pro živé umění věčný ideál. Šestihodinová elektrizující výzva pokládající tu věčnou otázku, co to znamená být spolu?

Přijďte zažít jednu z nejvýznamnějších divadelních událostí slovinské scény posledního desetiletí a staňte se svědky nekompromisního komentáře k tempu současného života. Together je riskantní, vtipné, násilné, přehnané i lidské, inteligentní a odvážné. Reflektuje stav, kdy se tolik v našich životech stalo otázkou výkonu, a poukazuje na utápění se v neustálé medializaci všeho. Inscenace samou svou koncepcí usvědčuje, že „být spolu“ je nejistou investicí, kterou je stále obtížnější zaplatit.

 

Představení je z důvodu rozhodnutí Bezpečnostní rady státu přesunuto na podzim, o přesném termínu budeme informovat v následujících dnech. Zároveň nyní vyzýváme své bližní: nepropadejte panice, udržujte čistotu a věnujte uvolněný čas odpočinku a rozvoji ducha. 

 

Během představení je možné kdykoliv přicházet, odcházet i se vracet zpět.

 

Představení obsahuje nahotu.

 

Autor: Leja Jurisic & Marko Mandic

Ve spolupráci s: Bojan Jablanovec a Semira Osmanagić

Účinkují: Leja Jurišić a Marko Mandič

Texty živě: Semira Osmanagic

Technická režie: Matej Bobič

Producent: Žiga Predan

Produkce: Pekinpah & Via Negativa

Koprodukce: Šiška Cinema

 

Partneři pro uvedení v Praze: Divadlo Archa

Sdílení