Alienum phaedrum torquatos nec eu, vistraxiti rtssa periculiser ex, nihil lab teger enim nequm lutpatetendis in mei meis an pericula.

Instagram

Follow Us

PODPOŘ BAZAAR FESTIVAL NA DONIO

Podzimní edice Bazaar Festivalu u vás v obýváku! Připojte se k nám online, prožijte setkání s našimi superhrdinkami a podpořte jedinečnou přehlídku nezávislé tvorby. 

Bazaar Festival je mezinárodní přehlídka progresivních scénických prací divadelních a tanečních inovátorů, kteří mají zdravý odstup od oficiální kultury a nebojí se jít do rizika. Dramaturgie Bazaaru se soustředí na tvůrce nezávislé scény střední a východní Evropy a od roku 2019 i Blízkého východu.

Současná situace spojená s nouzovým stavem nám již podruhé udělala čáru přes rozpočet. Máme program, máme hladové umělce, kteří chtějí ukázat svou progresivní tvorbu, jediné, co potřebujeme, jste vy!  Klikněte na Donio a podpořte náš festival a jeho umělce → www.donio.cz/bazaarfestival

 

BAZAAR: FESTIVAL, KTERÝ TÉMĚŘ BYL – FESTIVAL, KTERÝ TEPRVE BUDE!

„Milí přátelé Bazaar Festivalu, máme špatné, ale i dobré zprávy. V souvislosti s vyhlášením nouzového stavu na celém území České republiky jsme se rozhodli festival přesunout na podzimní termín.“

Zpráva z března roku 2020. Je podzim a situace se opakuje. Bazaar Festival se ale tentokrát na základě vyhlášení nouzového stavu neruší ani nepřesouvá na jiný termín, jen mění svou podobu a bude online.

Záznamy inscenací, živé vstupy a diskuze s našimi umělkyněmi a odborníky na dané témata, ukázky z připravovaných děl, jedinečné audiovizuální projekty. To vše bude součástí letošní edice Bazaar Festivalu, která nese téma SUPERHRDINKY!

Současná situace nás znovu připravila o možnost uvést festival ve své původní podobě a dostala nás do finančních potíží. Momentálně bojujeme o zachování kvality a kontinuity tohoto výjimečného festivalu.
„Zdraví vždy bude na prvním místě, ale zároveň si myslím, že k předpokladu zdraví patří také setkání s uměním a s mistrovsky zpracovanou práci špičkových umělkyň, které ve svém díle reflektují současná témata. Proto jsme připraveni realizovat inscenace v online podobě, s českými titulky a s následnou živou online diskuzí, a to jak s tvůrci samotnými, z Tallinu, Varšavy, Lublaně, i z Prahy, tak i s odborníky na dané téma, kterého se konkrétní inscenace dotýká.” Umělecký ředitel festivalu, Ewan McLaren

Post a Comment