Alienum phaedrum torquatos nec eu, vistraxiti rtssa periculiser ex, nihil lab teger enim nequm lutpatetendis in mei meis an pericula.

Instagram

Follow Us

PĚTIDENNÍ WORKSHOP | RIVCA RUBIN (AT/UK) A CHARLES LAUDER (JM): W.o.W.! A NEW WAY OF PRACTICING FEEDBACK

Detaily
Datum: 20 března, 2024
Čas: 10.00
Místo: Krenovka, Husitská 22, Praha 3
Druh události: workshop
Organised By: Live Performance Bazaar Residencies
O akci

Po čem toužíme, když vyhledáváme zpětnou vazbu? 

V průběhu workshopu účastníci zkoumají, zda jsou význam a chápání slov obecně známé a sdílené. Posuzují, co od publika a kolegů očekávají, učí se, jak se správně ptát a jak přijímat zpětnou vazbu.

W.o.W. (Words of Witness) představuje strukturu a metodologii, které umožňují získávat informace a potřebná data pro hodnocení a zlepšování umělecké praxe. Základem metody je upwordingový přístup k jazyku a záměru. Workshop povedou Rivca Rubin z Rakouska a Charles Lauder z Jamajky, kteří mají bohaté zkušenosti s mentoringem jednotlivců a facilitací organizačního rozvoje. Metoda W.o.W. byla vyvinuta v roce 2019 ve spolupráci s Islington Mill Art Academy, je inspirována metodou nenásilné komunikace (NVC) a nekritickou zpětnou vazbou Simone Forti pro formát “work in progress”.

Workshop je otevřen účastníkům programu Live Performance Bazaar Residencies, ale nabízí místa i pro zájemce z širší veřejnosti, kteří se problematikou “přijímání a dávání zpětné vazby” v oblasti performing arts zabývají či zajímají. Podmínkou k účasti je absolvování celého pětidenního workshopu. Žádoucí je pak i přítomnost na Sobotním Bazaaru, kde si lze zkušenosti z workshopu vyzkoušet i přímo v praxi a následující den o nich společně hovořit poslední den setkání.

 

Harmonogram workshopu: 

Středa 20.3. | 10:00–15:00

Čtvrtek 21.3. | 10:00–14:00

Pátek 22.3. | 10:00–14:00

Sobota 23.3. | 10:00–11:00 (následuje Sobotní Bazaar)

Neděle 24.3. | 11:00–15:00

Workshop bude probíhat v angličtině. V ceně vstupenky na workshop je i vstup na Sobotní Bazaar.

 

Rivca Rubin navrhuje vzdělávací programy a spolupracuje s organizacemi, kolektivy a umělci na definování vize, požadovaných dopadů, zdokonalování praktik a společném vytváření vzájemně prospěšných životních a pracovních podmínek.

Charles Lauder působí jako kouč, filmový, televizní a divadelní režisér a spolupracuje na navrhování a realizaci organizačního rozvoje se zvláštním zaměřením na rovnost, diverzitu a pocit sounáležitosti.

Oba lektoři působí v Jihoafrické republice, Keňi, Srí Lance, Izraeli, Velké Británii, Irsku, Německu, Dánsku, Polsku, České republice, Itálii nebo na Maltě, kde oba působí jako mentoři a koučové, kteří společně facilitují tzv. Crucial Critical Conversations.

.

 

Live Performance Bazaar Residencies projekt je realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a Ministerstva kultury ČR.

Sdílení