Alienum phaedrum torquatos nec eu, vistraxiti rtssa periculiser ex, nihil lab teger enim nequm lutpatetendis in mei meis an pericula.

Instagram

Follow Us

SDÍLENÍ ODVÁŽNÉ PRAXE | ALEKSANDAR GEORGIEV, ZHANA PENCHEVA, DARIO BARDEM (MK/BG/ES/SE): KOLEKTIVNÍ SNĚNÍ

Detaily
Datum: 25 března, 2024
Čas: 15:00
Místo: Krenovka, Husitská 22, Praha
Druh události: mini workshop
Organised By: Live Performance Bazaar
O akci

Workshop Kolektivní snění nabízí nový hlubší vhled do procesů umělecké a kulturní spolupráce v podání tanečnic a tanečníků, jejichž sny byly velké a naplnily se. Den poté, co STEAM ROOM vystoupí na Bazaar Festivalu se svým strhujícím představením dragON AKA PONY, se v rámci dvouhodinového workshopu podělí o přístupy ke kolektivnímu autorství a nabídnou užitečné cesty napříč strukturami kulturní podpory s cílem udržení citlivých postupů a s ohledem na zájmy kolektivu. Pomocí aktivit jako společné snění nebo myšlení se STEAM ROOM stává místem kolektivní představivosti.

 

Délka workshopu: 2 hod.

Kapacita: 30

Jazyk: angličtina

 

STEAM ROOM (Makedonie, Bulharsko, Španělsko, Švédsko) je umělecký tým působící v oblasti choreografie a tance. Tým tvoří Aleksandar Georgiev, Zhana Pencheva a Darío Barreto Damas, umělci a umělkyně v oblasti tance a performance aktivně působící na místní i mezinárodní úrovni. Skupina STEAM ROOM vznikla v roce 2018 a současně pracuje na dvou projektech: choreografické trilogii DragON a ICC (Imaginative Choreographic Center).

 

Podpora:

Projekt SHARING COURAGEOUS PRACTICES je realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a Ministerstva kultury ČR.

Sdílení